Vyberte stránku

PŘÍJEMNĚ PROŽITÉ POLOLETNÍ PRÁZDNINY

O letošních pololetních prázdninách vyrazili jako každý rok pionýři z Brodku u Prostějova se svojí vedoucí pionýrské skupiny na akci „Ledová Praha“.
V pátek po ubytování na jedné pražské škole navštívili Muzeum Karlova mostu, kde si prohlédli výstavu betlémů. Pak měli objednanou prohlídku historických prostorů Senátu, dále navštívili pražský Hrad a nakonec je čekalo Muzeum alchymistů a mágů na Jánském vršku.

V sobotu je čekala zajímavá prohlídka Staroměstské radnice a zrcadlový labyrint na Můstku. Po výborném obědě se přesunuli do policejního muzea, kde mohli shlédnout ukázky zásahů policie, prohlédli si expozice a zapojili se do různých soutěží o drobné ceny. Večer prožili v Kongresovém centru na koncertu „Děti dětem“. Tam již počtvrté vraceli putovní pohár předsedy vlády za výtvarné a rukodělné činnosti.

V neděli ještě navštívili Vyšehrad a pak již vyrazili směrem domů. Po celou dobu pobytu přálo počasí a plni výborných zážitků a nových poznatků se již nyní těší, že se zase za rok do Prahy vrátí.

Ivana Copková
vedoucí PS