19. ročník Ledové Prahy

proběhne 1. - 3. února 2019.

Ledové karty (pozor, nejde o voucher, nelze stáhnout), opravňující ke slevě na vstupném do jednotlivých institucí, si můžete vyzvednout v týdnu od 28. ledna do 1. února na adrese: Pionýr, Senovážné náměstí 977/24, Praha 1 v přízemí v recepci budovy vždy od 9.00 do 17.00.
Přihlášené skupiny obdrží vše potřebné poštou před akcí.


Co je Ledová Praha

Akce pro DĚTI - příležitost seznámit se s historií i současností hlavního města Prahy, s pamětihodnostmi a zajímavostmi, které často znají jen z vyprávění a obrázků.

Komu je určena:
Všem dětem - dětským kolektivům z celé republiky: školním třídám, klubům, dětským domovům, oddílům různých spolků… ale také rodinám s dětmi.

Nabízíme:
Ve spolupráci s většinou pražských muzeí a jiných zajímavých institucí (Národní muzeum, Pražský hrad, Muzeum Policie ČR, Mořský svět a další) výrazné slevy nebo volné vstupy pro dětské účastníky.Přihlaš se

Nabídka

Z minulých let

Co pro vás připravujeme:

  • Ledová karta, která otevírá dveře do pražských muzeí a dalších institucí, jejich nabídku pravidelně doplňujeme a rozšiřujeme o další doplňkový program. Inspirujte se přehledem z minulého ročníku.
  • koncert Děti dětem, který se bude konat v Kongresovém centru Praha. Vystoupí zde dětští umělci i profesionální hosté.Již nyní se těšíme na setkání s vámi o pololetních prázdninách v Praze.